« wróć...Targi Edukacyjne Świdwin 2024!

Targi Edukacyjne Świdwin 2024!

5 marca Filia Społecznej Akademii Nauk w Szczecinku wzięła udział w Targach Edukacyjnych Świdwin 2024r.

 

Podczas Targów, które zgromadziły przedstawicieli różnych uczelni działających w regionie województwa zachodniopomorskiego, nasi pracownicy mieli okazję zaprezentować szeroką ofertę edukacyjną Społecznej Akademii Nauk. Dzięki temu zainteresowani mogli zgłębić wiedzę na temat naszych programów studiów, a także skorzystać z możliwości indywidualnych rozmów, podczas których omawialiśmy potencjalne kierunki rozwoju i ścieżki zawodowe.

Spotkania z przedstawicielami innych uczelni były nie tylko źródłem inspiracji, ale także świetną okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na temat edukacji wyższej. Dzięki atmosferze otwartej dyskusji nasi pracownicy mogli lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych, udział w Targach Edukacyjnych był okazją do zgłębienia wielu interesujących ścieżek kariery oraz zdobycia cennych informacji na temat studiów oferowanych przez naszą Uczelnię. Zależało nam nie tylko na przekazaniu wiedzy o naszych programach, ale także na stworzeniu atmosfery zaufania i otwartości, w której uczniowie mogli swobodnie zadawać pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości.