« wróć...Targi Pracy – Praca dla Absolwenta 2024 w Sieradzu

Targi Pracy – Praca dla Absolwenta 2024 w Sieradzu

Społeczna Akademia Nauk uczestniczyła w najnowszej edycji Targów Pracy – Praca dla Absolwenta 2024 w Sieradzu, które odbyły się pod koniec lutego w Powiatowym Zespole Szkół nr 1. Nasza obecność stanowiła nie tylko szansę na bezpośredni kontakt z młodzieżą szkół ponadpodstawowych z całego powiatu sieradzkiego, ale także okazję do promocji naszych studiów niestacjonarnych oraz online dla osób, które chcą połączyć pracę zawodową z dalszym kształceniem.

Wspólnie z Wojskowym Centrum Rekrutacyjnym w Sieradzu podkreślaliśmy również korzyści płynące z podjęcia służby mundurowej oraz możliwość równoczesnego zdobywania dyplomu. Szczególnie dla tych zainteresowanych, w Zduńskiej Woli uruchomiliśmy specjalność zarządzania bezpieczeństwem.

Jako jedyna uczelnia wyższa reprezentowaliśmy się na targach, co umożliwiło nam nawiązanie relacji partnerskich z instytucjami takimi jak WCR Sieradz, Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu oraz firma SCANFIL.

Chcielibyśmy również podziękować dr. Michałowi Tumielewiczowi, prof. SAN, za wsparcie naszego stoiska podczas wydarzenia. Jego obecność dodatkowo podkreśliła naszą determinację w promowaniu wysokiej jakości edukacji oraz budowaniu silnych relacji z lokalnymi społecznościami.

 

Zobacz więcej: 

Targi Pracy w sieradzkim "Mechaniku"

Tłumy młodzieży na targach pracy

Praca dla absolwenta