« wróć...VI Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości za nami!

W ostatnim czasie w Radomsku zorganizowano VI edycję Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości. Tym razem Forum odbywa się pod hasłem "Bezpieczny Biznes w Niebezpiecznych Czasach”. To już kolejna edycja organizowana przy współpracy ze Społeczną Akademią Nauk i studentami z Koła Naukowego Przedsiębiorczości Regionalnej działającego przy SAN.

To coroczne wydarzenie to stało się nieodłącznym elementem lokalnego kalendarza biznesowego i cieszy się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządów z całego regionu.

Ta edycja skupiła się na szeroko pojętym bezpieczeństwie – od finansowego, przez gospodarcze, aż po energetyczne i zdrowotne. W obecnych dynamicznie zmieniających się czasach, zarządzanie ryzykiem oraz ochrona interesów firmy stają się kluczowymi aspektami działalności każdego przedsiębiorstwa.

Forum tradycyjnie składało się z sesji tematycznych, które pozwolą na dogłębną analizę problemów i wyzwań, przed którymi obecnie stoją przedsiębiorstwa.

Społeczną Akademię Nauk reprezentował Dyrektor biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Pan Mirosław Olszewski.
Dodatkowo naszą uczelnię reprezentowała Pani Doktor Magdalena Płachecka – wieloletnia wykładowczyni SAN oraz członkini Instytut Bezpieczeństwa Narodowego Społecznej Akademii Nauk, która wygłosiła swój wykład podczas jednego z paneli tematycznych.