« wróć...Warsztat otwarty MBA -  Polityka i ekonomia: Jak podejmuje się decyzje polityki gospodarczej?

Zapraszamy na warsztat pt.: "Polityka i ekonomia: Jak podejmuje się decyzje polityki gospodarczej?", który poprowadzi wybitny ekspert  prof. n. ekon. Witold M. Orłowski. Będziemy rozmawiać o tym, jak decyzje polityki gospodarczej wpływają na nasze życie i jakie wyzwania stoją przed dzisiejszymi liderami biznesu i polityki.

 

Podczas warsztatu omówimy także wiele istotnych aspektów związanych ze studiami MBA, w tym: rodzaje programów, możliwości kariery po MBA oraz jak wygląda proces rekrutacji.

 

prof. n. ekon. Witold M. Orłowski - profesor Akademii Finansów i Biznesu Vistula i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, główny doradca ekonomiczny PwC Polska.  W przeszłości Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu Donalda Tuska, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej, Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą.  Autor 16 książek i ponad 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.  

 

Nie czekaj, zapisz się już teraz! Ilość miejsc ograniczona.

 

Prosimy uczestników o zabranie ze sobą laptopów.

 

Link do zapisów poniżej: