« wróć...Webinarium: Zalety modelu chmurowego w kształceniu zdalnym na uczelni – case study wdrożenia Blackboard Learn Ultra na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium pt. Zalety modelu chmurowego w kształceniu zdalnym na uczelni – case study wdrożenia Blackboard Learn Ultra na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, które odbędzie się 29 września 2020 o godzinie 13:00.

Już niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki, w którym uczelnie nadal będą musiały przestrzegać wymogów reżimu sanitarnego powodowanego pandemią koronawirusa. Doświadczenia ostatnich miesięcy pokazały, jak niezwykle ważne dla komfortu i jakości nauczania zdalnego są odpowiednie narzędzia.

Aby osiągnąć zakładane cele edukacyjne w sposób bezpieczny dla studentów i kadry uczelni, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi wdrożyła platformę kształcenia zdalnego Blackboard Learn Ultra. SAN jest pierwszą uczelnią w Polsce, która uruchomiła to narzędzie jako usługę w chmurze, której operatorem jest Amazon Web Services (AWS).

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium:

• przedstawiony zostanie realny przykład i autentyczne doświadczenia z wdrożenia i korzystania z platformy na uczelni SAN
  • zostaną pokazane funkcjonalności Blackboard Learn Ultra oraz korzyści wynikające z wdrożenia platformy w modelu SaaS (Software as a Service)
  • omówimy kwestie skalowalności i elastyczności rozwiązania Blackboard Learn Ultra, z którego korzystają uczelnie każdej wielkości na całym świecie
  • w czasie spotkania nie pominiemy również kluczowej kwestii bezpieczeństwa danych.

Podczas webinarium odpowiemy także na pytania dotyczące rozwiązań chmurowych i modelu SaaS:

• dlaczego uczelnie/ firmy powinny decydować się na rozwiązania chmurowe?
  • jakie są główne zalety rozwiązań chmurowych dla uczelni?
  • czy rozwiązania chmurowe są droższe?
  • co z bezpieczeństwem danych i RODO? Jak AWS i Blackboard zapewniają zgodność z RODO?
  • czy można rozwiązania chmurowe finansować ze środków unijnych?.

W roli prelegentów wystąpią:

• dr Paweł Morawski – Ambasador marki Blackboard w Polsce, Kierownik ds. e-learningu w SAN i lider wdrożenia Learn Ultra z ramienia SAN
  • Tomasz Olejnik – pełniący funkcję Head of CEE Public Sector w Amazon Web Services
  • Magda Sochacka – która poprowadzi panel, Dyrektor ds. współpracy z partnerami biznesowymi PCG Academia, odpowiedzialna za alians firmy z Blackboard. Jako partner Blackboard PCG Academia jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Blackboard w Polsce.