« wróć...WellCAMdent to nowy Partner Społecznej Akademii Nauk.

WellCAMdent to nowoczesne laboratorium protetyczne z siedzibą w Łodzi. Wraz ze Stomatologią na Księżym Młynie i Centrum Edukacyjno-Naukowym wellCAMdent tworzy zespół kliniczno-protetyczno-edukacyjny, operujący w ramach TECHNODENT Sp. z o.o. Zespół wellCAMdent to grupa wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych techników dentystycznych. Nowa współpraca, to również nowe możliwości.

 

  • Nasi studenci będą uczestniczyć w warsztatach w nowych, profesjonalnie wyposażonych salach WellCAMdent, korzystać z najnowocześniejszego sprzętu medycznego i czerpać wiedzę od wykwalifikowanych techników– mówi Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym SAN.

W imieniu WellCAMdent porozumienie podpisał Wiceprezes Zarządu dr n.med. Rafał Zieliński.

Wzajemna współpraca będzie się również opierać na przygotowywaniu konferencji, seminariów, prowadzeniu badań, formułowaniu ich wyników i wymianie doświadczeń, udział w opracowywaniu opinii i ocen projektów rozwojowych, inwestycyjnych i modernizacyjnych. I nie tylko.

 

  • Mamy duże ambicje i szereg pomysłów na rozwój. Kształcenie praktyczne jest naszym priorytetem, by nasi absolwenci mieli przewagę nad konkurencją w poszukiwaniu pracy – dodaje Mirosław Olszewski.