« wróć...Widzę studia w SAN!

"Czy iść na studia, jaki kierunek wybrać, co będzie dla mnie najlepsze?" - ile razy zdarzyło Ci się to usłyszeć, przeczytać, a może tobie przeszło to przez myśl? 

Pewnie nie raz. To jedna z najważniejszych decyzji! Studia to nie tylko kawałek papieru. Studiowanie to nie tylko nauka konkretnego zawodu. 

Widzę, że warto studiować

Jako Uczelnia z 30 letnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę, że studiowanie nie musi być dla każdego. To nie oznacza jednak, że nie warto spróbować. Ze studiów można wyciągnąć wiele wartościowych dla siebie rzeczy i co ciekawe, to wcale nie musi być wyłącznie dyplom.

 

Na studiach skupiamy się na rozwoju tym zawodowym jak i własnym. Nawiązujemy kontakty pod kątem towarzyskim, jak i biznesowym. Mówi się, że na studiach poznajemy przyjaciół na całe życie, ale także przyszłych pracodawców.  

 

Studia mogą także pomóc Ci rozwinąć umiejętności, zdobyć nowe kompetencje i paradoksalnie, zrozumieć co faktycznie chcesz robić w życiu, a czego tak naprawdę nie chcesz. Bo widzisz w SAN jest możliwość przeniesienia się na inny kierunek, jeśli czujesz, że pierwszy wybór nie był dobry. Pomagamy nie tylko odnaleźć właściwą drogę, ale także spełniać marzenia.

 

Wystarczy tylko powiedzieć„widzę siebie na tych studiach”. 

Widzę aktywne studia

Studia to nie tylko nauka i my w SAN to wiemy. Dzięki organizowanym na naszej uczelni zajęciom dodatkowym, kołom naukowym czy kursom i szkoleniom masz szansę dodatkowo rozwijać swoje talenty i odnaleźć prawdziwą pasję. Studia to nie szkoła średnia, jesteś tutaj dla siebie i najważniejsze to chęć zdobycia wiedzy. Pamiętaj i powtarzaj „widzę swoją dobrą przyszłość”. 

Widzę praktyczne studia

SAN od wielu lat stawia na kształcenie praktyczne. Co to oznacza?

 

Oczywiście realizujemy wykłady, które zawierają wiedzę teoretyczną, ale to wszystko po to, aby studenci mogli wykazać się nią na ćwiczeniach. Naszą kadrę tworzą doświadczeni wykładowcy, aktywnie działający w swoich branżach. Na zajęciach przekazują więc tylko to, co faktycznie pomoże Ci się rozwinąć i przyda Ci się w zawodzie na co dzień. Posiadamy specjalne pracownie i sale warsztatowe w SAN takie jak studio telewizyjne, radiowe, pracownie kosmetyczne i laboratoria a nawet sale do symulacji biznesowych pozwalają na to, aby poznać kierunek od strony praktycznej i nie pozwalają się nudzić podczas studiów.

 

Sposób w jaki będzie wyglądała obrona również zależy tylko od Ciebie może być ona także praktyczna.  Często młode osoby martwią się o praktyki na studiach, nie potrzebnie. W SAN posiadamy Akademickie Biuro Karier, które pomoże Ci znaleźć wymarzoną firmę, w której będziesz mógł realizować praktyki i staże.  

Więcej plusów studiowania w SAN

  • Widzę elastyczne studia - dzięki 3 trybom studiów: stacjonarne, niestacjonarne lub on-line  
  • Widzę nowe umiejętności i kompetencje - dzięki  kursom, szkoleniom i praktykom  
  • Widzę rozwój i pasje- dzięki kołom naukowym i zajęciom dodatkowym  
  • Widzę studia dla mnie- dzięki szerokiej ofercie kierunków  
  • Widzę edukację międzynarodową - dzięki Erasmus+ w SAN i wyjazdom zagranicznym 
  • Widzę szansę na dofinansowanie - dzięki atrakcyjnym stypendiom 
  • Widzę wsparcie - dzięki kadrze, która pomaga i jest dla mnie 

Otwórz się na przyszłość w SAN

Pamiętaj, że jesteśmy sprawdzoną uczelnią z 30 letnim doświadczeniem. Poza tysiącami absolwentów mamy też tysiące świetnych studentów, którzy razem z nami zmieniają świat edukacji wyższej.  

Dołącz do Nas!