« wróć...Wyjątkowe spotkanie pełne radości i wzruszeń na Społecznej Akademii Nauk

7 czerwca Społeczna Akademia Nauk w Warszawie była miejscem niezwykłego wydarzenia, które zgromadziło ludzi z różnych środowisk, aby świętować dobroć, empatię i zaangażowanie społeczne. Centralnym punktem uroczystości było wręczenie Orderu Uśmiechu Marinie Hulii przez Kanclerza Międzynarodowej Kapituły Uśmiechu, Marka Michalaka.

 

Spotkanie obfitowało w inspirujące przemówienia, a goście mieli okazję obejrzeć poruszający film dokumentalny "Dziurawa skarpeta", który ukazuje młodych ludzi pomagających innym. Wydarzenie podkreśliło wartość inkluzji, przyjaźni i miłości, tworząc ciepłą i radosną atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników. To wyjątkowe spotkanie stanowiło także doskonałą okazję do budowania silniejszych więzi społecznych i inspirujących dyskusji na temat sposobów wpływu na lepsze jutro.

Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Uśmiechu wręcza Order Uśmiechu

Głównym punktem programu było wręczenie Orderu Uśmiechu naszej koordynatorce międzykulturowej, Marinie Hulii, przez Kanclerza Międzynarodowej Kapituły Uśmiechu, Marka Michalaka. Ten wyjątkowy order, przyznawany przez dzieci, jest symbolem uznania dla tych, którzy swoją działalnością wnoszą radość i dobroć do życia innych. Wśród wcześniejszych laureatów znaleźli się tak znamienici ludzie jak Dalajlama, Królowa Szwecji, Astrid Lindgren, Irena Sendlerowa, Steven Spielberg i Jurek Owsiak. Marina Hulia dołączyła do tego zacnego grona, co jest dowodem na jej niestrudzoną pracę na rzecz międzykulturowego dialogu i pomocy potrzebującym.

Uroczystość pełna znamienitych gości

Uroczystość zgromadziła wielu wybitnych gości, którzy swoją obecnością uświetnili to wyjątkowe wydarzenie. Na kampusie SAN gościliśmy m.in. Adriannę Porowską, Wiceprezydent m.st. Warszawy, Izabelę Ziętkę, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Andrzeja Stefańskiego, Dyrektora Biura Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Mariusza Biniewskiego, Lubuskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość pełna znamienitych gości zgromadziła również wielu innych wybitnych przedstawicieli różnych dziedzin życia społecznego. Wśród nich byli reprezentanci z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Funduszu Henryka Wujca, Fundacji Qdziałaniu oraz Fundacji Różowej Skrzyneczki.  Ich obecność była nie tylko zaszczytem, ale także świadectwem wsparcia dla wartości, które promuje nasza uczelnia.

Wykład Prezydenta Miasta Ełk

Uroczystość zgromadziła wielu wybitnych gości, którzy swoją obecnością uświetnili to wyjątkowe wydarzenie. Na kampusie SAN gościliśmy m.in. Adriannę Porowską, Wiceprezydent m.st. Warszawy, Izabelę Ziętkę, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Andrzeja Stefańskiego, Dyrektora Biura Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Mariusza Biniewskiego, Lubuskiego Kuratora Oświaty. Ich obecność była nie tylko zaszczytem, ale także świadectwem wsparcia dla wartości, które promuje nasza uczelnia.

Uznanie dla studentów-pomagajek

Podczas uroczystości nie zabrakło również miejsca na uhonorowanie naszych studentów-pomagajek. Ci młodzi ludzie, łącząc naukę, pracę i pomoc starszym, ubogim, uchodźcom oraz innym potrzebującym, pokazują, że współczesna młodzież jest pełna empatii i zaangażowania. Ich działania zostały docenione i nagrodzone dyplomami, co jest wyrazem uznania dla ich wysiłków i motywacją do dalszej pracy na rzecz dobra wspólnego.

Radość i uśmiech na Społecznej Akademii Nauk

Dzięki tej uroczystości nasza uczelnia stała się miejscem jeszcze bardziej radosnym i pełnym pozytywnej energii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy. Wasza obecność i wsparcie sprawiły, że Społeczna Akademia Nauk w Warszawie zabłysła jeszcze jaśniej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć tylu wspaniałych ludzi i wspólnie celebrować wartości, które są dla nas najważniejsze.

 

Niech te chwile pozostaną z nami na długo, przypominając o tym, jak wiele możemy osiągnąć, kiedy działamy razem, z sercem pełnym dobra i uśmiechem na twarzy.