« wróć...Wyjazdy pracowników dydaktycznych i administracji w ramach programu Erasmus+

Szanowni Wykładowcy i Pracownicy administracji SAN

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem akademickim, chcemy serdecznie zachęcić zarówno pracowników dydaktycznych jak i administracyjnych Uczelni do mobilności w ramach programu Erasmus+. Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora SAN, od roku akademickiego 2024/2025 aplikacje na wyjazd dydaktyczny (STA) bądź szkoleniowy (STT) w ramach Programu należy składać online, poprzez formularz Office Forms pod adresem:

Przypominamy także, że do złożenia wniosku o wyjazd niezbędne jest załączenie akceptacji proponowanego wyjazdu przez przełożonego odpowiedniej jednostki organizacyjnej SAN. Formularz Zgody na wyjazd zamieszczony jest na stronie erasmus.san.edu.pl w sekcji Dokumenty do pobrania.

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Działem Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych pod adresem erasmus@san.edu.pl