« wróć...Wystawa prac studentów Grafiki

Wystawa prac studentów Grafiki

Studenci Grafiki SAN uczestniczyli w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Irka Piątka, które zakończyły się wystawą prac w Galerii Ta3 na Warszawskiej Ochocie.

 

Podczas spotkań plenerowych każdy z uczestników miał za zadanie sfotografować w przestrzeni miasta znaki liter swojego imienia, a następnie ułożyć z nich swój podpis. Wydrukowane gotowe "literkowo-fotograficzne podpisy" prezentują się bardzo ciekawie na wystawie w Kamienicy Artystycznej. 

 

We wtorek 24 kwietnia uczestnicy warsztatów fotograficznych "Polowanie na litery" i ich prowadzący Ireneusz Piątek spotkali się na otwarciu wystawy prac powstałych przez ostatni miesiąc. 

 

Po otwarciu wystawy grupa młodzieży wzięła udział w warsztatach rysunkowych. Tematem było rysunkowe sygnowanie siebie poprzez odrysowanie własnej dłoni, z której "wyrastały" wszelkie uczucia i napędzane wyobraźnią obrazy. Powstały wielkoformatowe rysunki, gdzie pojedyncze osobowości splatały się we wspólną całość.

 

Uczestnictwo w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie Artystyczne Front Sztuki pozwoliło studentom doskonalić swoje umiejętności w niecodziennej atmosferze miejsca przyjaznego sztuce.