« wróć...XXXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO już za nami!

W dniach 05-08.09.2023 r. w Kielcach odbył się XXXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, na którym Społeczną Akademię Nauk reprezentowali Dziekan Filii SAN w Kielcach Pan dr Łukasz Wróbel oraz Dyrektor biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Pan Mirosław Olszewski.

Podczas targów miały miejsce ciekawe rozmowy z obecnymi tam wystawcami m.in. z Wojskowym Centrum Rekrutacji, Spółką Łukasiewicz, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Dowództwem Komponentu Wojsk Obrony  Cyberprzestrzeni, 10 Opolską Brygadą Logistyczną itd. dotyczące ewentualnej współpracy z naszą Uczelnią w zakresie prowadzenia praktyk studenckich, ale także w zakresie konsultacji w procesie pisania prac dyplomowych, ale nie tylko.

Współpraca planowana jest również w zakresie prowadzenia wykładów oraz szkoleń otwartych w różnych zakresach tematycznych, czy opracowywania oferty nowych ciekawych studiów podyplomowych, a także wizyt studyjnych.