« wróć...Zapraszamy na warsztaty "Praktyczne wykorzystanie technologii AI w biznesie"

Zapraszamy na warsztaty "Praktyczne wykorzystanie technologii AI w biznesie"

Sztuczna inteligencja (AI) to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów technologii, który rewolucjonizuje sposób, w jaki prowadzimy działalność gospodarczą, komunikujemy się i podejmujemy decyzje. W dobie cyfryzacji, AI znajduje zastosowanie w wielu sektorach – od marketingu, przez sprzedaż, aż po zarządzanie zasobami ludzkimi. Dlatego umiejętność praktycznego wykorzystania technologii AI staje się kluczowa dla przyszłych przedsiębiorców.

Podczas warsztatów, poprowadzonych przez doświadczonego praktyka Marcina Tabędzkiego, studenci będą mieli szansę nie tylko poznać teoretyczne podstawy AI, ale przede wszystkim zdobyć praktyczne umiejętności, które będą mogli zastosować w swoich przyszłych karierach zawodowych.

Data: 20 czerwca

godzina: 14:00

miejsce: ul. Łucka 11, SAN Warszawa

Na warsztaty obowiązują zapisy!

ZAPISZ SIĘ!

Prowadzący warsztat- Marcin Tabędzki

Marcin  Tabędzki to przedsiębiorca i przede wszystkim doświadczony praktyk z ponad 20-letnim stażem. Rozpoczynając karierę jako programista, z czasem rozwijał swoje umiejętności w zarządzaniu zespołami i projektami, doradztwie IT, a także konsultingu w zakresie sprzedaży i marketingu.

Pełnił różnorodne role, takie jak lider biznesowy i techniczny, data scientist, konsultant ds. marketingu cyfrowego, lider zespołu, kierownik działu Salesforce oraz założyciel firmy. Obecnie zajmuje się profesjonalnym wdrażaniem AI dla biznesu dostarczając innowacyjne rozwiązania AI dla firm.

Marcin posiada bogate doświadczenie w tworzeniu narzędzi marketingowych, systemów sprzedaży, SEO, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań AI oraz prowadzeniu zespołów w złożonych środowiskach projektowych. Był także wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim i Politechnice Warszawskiej.

Plan warsztatów

1. Wprowadzenie i Cel Spotkania

• Powitanie uczestników
  • Przedstawienie agendy