Dni otwarte

Dni Otwarte to doskonała okazja do poznania Uczelni, a także procesu rekrutacji na studia. Podczas wydarzenia nasi pracownicy szczegółowo omawiają proces rekrutacji oraz odpowiadają na wszystkie pytania. W trakcie trwania Dni Otwartych przedstawiona zostaje oferta kształcenia oraz zapoznajemy Państwa ze standardami edukacyjnymi panującymi na naszej Uczelni. 

 

 

 

VIRTUAL OPEN DAY! GDZIE, JAK NIE W SAN!

Odkryj Nowe Horyzonty w Społecznej Akademii Nauk – VIRTUAL OPEN DAY!

Czy marzysz o fascynującej karierze w zarządzaniu, głębszym zrozumieniu ludzkiej psychiki, strategicznym planowaniu logistycznym, analizie finansowej i rachunkowości, lub może o elastycznych studiach online? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Pragniemy serdecznie zaprosić Cię na nasze przyszłościowe wydarzenie, gdzie otworzymy przed Tobą drzwi do wszechstronnej wiedzy.  

VIRTUAL OPEN DAY! GDZIE, JAK NIE W SAN!

Dni otwarte 2023

Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!
Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!
Studia? Gdzie, jak nie w SAN!

Szukasz odpowiedniego kierunku studiów? 20 czerwca zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty w SAN! Poznaj naszą ofertę i weź udział w warsztatach. Widzimy się w SAN! Sprawdź szczegóły!

Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!
Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!
Studia? Gdzie, jak nie w SAN!

Szukasz odpowiedniego kierunku studiów? 20 czerwca zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty w SAN! Poznaj naszą ofertę, weź udział w warsztatach. Widzimy się w SAN! Sprawdź szczegóły!

Podczas dnia otwartego odwiedzający naszą Uczelnię mieli możliwość poznania każdego zakątka budynku uczelni, porozmawiania z wykładowcami, opiekunami kierunków oraz studentami, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Uczestnicy dowiedzieli się także o:

  •  ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich
  • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są potrzebne dokumenty
  • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia
  • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać
  • stypendiach oraz programie Erasmus+

Na bezpłatnych warsztatach makijażu podczas Dni Otwartych SAN, uczestnicy  mieli możliwość wykonania makijażu dziennego, dowiedzieli się także jak prawidłowo pielęgnować cerę oraz jak wyglądają studia na kierunku Kosmetologia.

W czerwcowej edycji Beauty Days, organizowanych w ramach Dni otwartych SAN, nasi wykładowcy z kierunku Kosmetologii zapoznali uczestników z trendami w makijażu oraz pielęgnacji skóry twarzy. Dodatkową atrakcją warsztatów była możliwość samodzielnego wykonania makijażu pod okiem naszych ekspertów.

Podczas  Dni otwartych SAN uczestnicy zapoznali się z ofertą kierunków naszej Uczelni, wymaganiach rekrutacji oraz zniżkach jakie mogli uzyskać biorąc np. udział w naszych Dniach otwartych. Ponadto uczestnicy wzięli udział w plenerze malarskim.