Dni otwarte

Dni Otwarte to doskonała okazja do poznania Uczelni, a także procesu rekrutacji na studia. Podczas wydarzenia nasi pracownicy szczegółowo omawiają proces rekrutacji oraz odpowiadają na wszystkie pytania. W trakcie trwania Dni Otwartych przedstawiona zostaje oferta kształcenia oraz zapoznajemy Państwa ze standardami edukacyjnymi panującymi na naszej Uczelni. 

 

 

 

Dzień Otwarty SAN Łódź

Szukasz ciekawych studiów? Nic prostszego! Zapraszamy na Dzień Otwarty Społecznej Akademii Nauk w Łodzi już 20 czerwca 2024 r. 

Poznaj naszą Uczelnię, dowiedz się więcej o naszych kierunkach, porozmawiaj z wykładowcami i studentami a przy okazji po prostu dobrze się baw! 

 

#Widzę kierunek dla mnie!
Dzień Otwarty SAN Warszawa

Szukasz ciekawych studiów? Chciałbyś poznać bliżej naszą uczelnię, dowiedzieć się więcej o naszych studiach i przy okazji po prostu dobrze się bawić? 

Zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty Społecznej Akademii Nauk w Warszawie 12 kwietnia o godz. 16:00! 

#Widzę kierunek dla Ciebie!
Dzień Otwarty Kierunek Lekarski i Fizjoterapia w Łodzi

Chciałbyś poznać bliżej naszą uczelnię, dowiedzieć się więcej o naszych studiach na kierunku lekarskim i fizjoterapii? 

Zapraszamy na Dzień Otwarty Społecznej Akademii Nauk w Łodzi 24 kwietnia o godz. 11:00-12:30! 

#Widzę kierunek dla Ciebie!

Dni otwarte 2023

Odkryj Nowe Horyzonty w Społecznej Akademii Nauk – VIRTUAL OPEN DAY!
VIRTUAL OPEN DAY! GDZIE, JAK NIE W SAN!
Odkryj Nowe Horyzonty w Społecznej Akademii Nauk – VIRTUAL OPEN DAY!

Czy marzysz o fascynującej karierze w zarządzaniu, głębszym zrozumieniu ludzkiej psychiki, strategicznym planowaniu logistycznym, analizie finansowej i rachunkowości, lub może o elastycznych studiach online? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Pragniemy serdecznie zaprosić Cię na nasze przyszłościowe wydarzenie, gdzie otworzymy przed Tobą drzwi do wszechstronnej wiedzy.  

Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!
Studia? Gdzie, jak nie w SAN!
Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!

Szukasz odpowiedniego kierunku studiów? 20 czerwca zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty w SAN! Poznaj naszą ofertę i weź udział w warsztatach. Widzimy się w SAN! Sprawdź szczegóły!

Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!
Studia? Gdzie, jak nie w SAN!
Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!

Szukasz odpowiedniego kierunku studiów? 20 czerwca zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty w SAN! Poznaj naszą ofertę, weź udział w warsztatach. Widzimy się w SAN! Sprawdź szczegóły!

Podczas dnia otwartego odwiedzający naszą Uczelnię mieli możliwość poznania każdego zakątka budynku uczelni, porozmawiania z wykładowcami, opiekunami kierunków oraz studentami, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Uczestnicy dowiedzieli się także o:

  •  ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich
  • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są potrzebne dokumenty
  • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia
  • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać
  • stypendiach oraz programie Erasmus+

Na bezpłatnych warsztatach makijażu podczas Dni Otwartych SAN, uczestnicy  mieli możliwość wykonania makijażu dziennego, dowiedzieli się także jak prawidłowo pielęgnować cerę oraz jak wyglądają studia na kierunku Kosmetologia.

W czerwcowej edycji Beauty Days, organizowanych w ramach Dni otwartych SAN, nasi wykładowcy z kierunku Kosmetologii zapoznali uczestników z trendami w makijażu oraz pielęgnacji skóry twarzy. Dodatkową atrakcją warsztatów była możliwość samodzielnego wykonania makijażu pod okiem naszych ekspertów.

Podczas  Dni otwartych SAN uczestnicy zapoznali się z ofertą kierunków naszej Uczelni, wymaganiach rekrutacji oraz zniżkach jakie mogli uzyskać biorąc np. udział w naszych Dniach otwartych. Ponadto uczestnicy wzięli udział w plenerze malarskim.