Dni otwarte

Dni Otwarte to doskonała okazja do poznania Uczelni, a także procesu rekrutacji na studia. Podczas wydarzenia nasi pracownicy szczegółowo omawiają proces rekrutacji oraz odpowiadają na wszystkie pytania. W trakcie trwania Dni Otwartych przedstawiona zostaje oferta kształcenia oraz zapoznajemy Państwa ze standardami edukacyjnymi panującymi na naszej Uczelni. 

 

 

 

Odwiedź SAN!

Weź udział w Dniach otwartych, projektach, warsztatach 

W najbliższym czasie w Społecznej Akademii Nauk  obędzie się wiele wydarzeń dedykowanym kandydatom chcącym rozpocząć naukę w roku akademickim 2023/2024
Między innymi możecie wziąć udział w:

 

  • Bezpłatnych kursach maturalnych
  • Dniach otwartych
  • Letniej szkole SAN
  • Warsztatach i wykładach 

 

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi wydarzeniami. Do zobaczenia! 

 

            SAN Łódź                         SAN filia w Warszawie

Dni otwarte 2023

Odkryj Nowe Horyzonty w Społecznej Akademii Nauk – VIRTUAL OPEN DAY!
VIRTUAL OPEN DAY! GDZIE, JAK NIE W SAN!
Odkryj Nowe Horyzonty w Społecznej Akademii Nauk – VIRTUAL OPEN DAY!

Czy marzysz o fascynującej karierze w zarządzaniu, głębszym zrozumieniu ludzkiej psychiki, strategicznym planowaniu logistycznym, analizie finansowej i rachunkowości, lub może o elastycznych studiach online? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Pragniemy serdecznie zaprosić Cię na nasze przyszłościowe wydarzenie, gdzie otworzymy przed Tobą drzwi do wszechstronnej wiedzy.  

Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!
Studia? Gdzie, jak nie w SAN!
Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!

Szukasz odpowiedniego kierunku studiów? 20 czerwca zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty w SAN! Poznaj naszą ofertę i weź udział w warsztatach. Widzimy się w SAN! Sprawdź szczegóły!

Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!
Studia? Gdzie, jak nie w SAN!
Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!

Szukasz odpowiedniego kierunku studiów? 20 czerwca zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty w SAN! Poznaj naszą ofertę, weź udział w warsztatach. Widzimy się w SAN! Sprawdź szczegóły!

Podczas dnia otwartego odwiedzający naszą Uczelnię mieli możliwość poznania każdego zakątka budynku uczelni, porozmawiania z wykładowcami, opiekunami kierunków oraz studentami, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Uczestnicy dowiedzieli się także o:

  •  ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich
  • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są potrzebne dokumenty
  • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia
  • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać
  • stypendiach oraz programie Erasmus+

Na bezpłatnych warsztatach makijażu podczas Dni Otwartych SAN, uczestnicy  mieli możliwość wykonania makijażu dziennego, dowiedzieli się także jak prawidłowo pielęgnować cerę oraz jak wyglądają studia na kierunku Kosmetologia.

W czerwcowej edycji Beauty Days, organizowanych w ramach Dni otwartych SAN, nasi wykładowcy z kierunku Kosmetologii zapoznali uczestników z trendami w makijażu oraz pielęgnacji skóry twarzy. Dodatkową atrakcją warsztatów była możliwość samodzielnego wykonania makijażu pod okiem naszych ekspertów.

Podczas  Dni otwartych SAN uczestnicy zapoznali się z ofertą kierunków naszej Uczelni, wymaganiach rekrutacji oraz zniżkach jakie mogli uzyskać biorąc np. udział w naszych Dniach otwartych. Ponadto uczestnicy wzięli udział w plenerze malarskim.