« wróć...dr n. med. Katarzyna Dudek, prof. SAN

Specjalistka fizjoterapii. Zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół fizykoterapii i fizjoterapii pooperacyjnej i pourazowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Rehabilitacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, szpitalu WCOiRNR, szpitalu CKD oraz Wojewódzkiej Poradni Zaopatrzenia Ortopedycznego w Łodzi.

Ukończyła certyfikowane kursy zawodowe, m.in.: Kinesiotaping - kurs podstawowy, Mechaniczne diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn met. McKenziego, Nowoczesna elektroterapia, magnetoterapia i terapia ultradźwiękowa w praktyce, Terapia manualna i Medyczny Trening Terapeutyczny, Ocena funkcjonalna noworodków, Manualny drenaż limfatyczny / kompleksowa terapia przeciwobrzękowa oraz podyplomowe studia specjalizacyjne w zakresie fizjoterapii.

Aktualnie pełni funkcję Koordynatora Działu Fizjoterapii w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (od 2017 r.). W pracy najważniejsze dla niej jest: możliwość uczestniczenia w poprawie stanu funkcjonalnego moich pacjentów, satysfakcja z wykonywanych zadań oraz dobre samopoczucie pacjentów wynikające z osiąganych wspólnie wyników terapii.