« wróć...Społeczna Akademia Nauk uzyskała międzynarodową akredytację jakości kształcenia- CEEMAN IQA Accreditation

W dniu 23 maja 2023 uczelnia otrzymała międzynarodową akredytację - CEEMAN IQA Accreditation na okres sześciu lat do 23 maja 2029 roku. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych akredytacji w Europie w obszarze edukacji menadżerskiej oraz biznesowej. Stowarzyszenie CEEMAN, którego SAN jest członkiem ustanawia międzynarodowe standardy jakości w kształceniu, wspiera procesy rozwojowe, innowacje i kreatywność, jak również zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Uzyskanie akredytacji jest potwierdzeniem spełnienia przez uczelnie wysokich standardów jakości kształcenia, badań naukowych oraz efektywnej organizacji studiów.