« wróć...Ścieżki kariery - spotkania studentów. Adam Pustelnik - Wiceprezydent Miasta Łodzi

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego wywiadu z cyklu: Ścieżki kariery - spotkania studenckie, który poprowadziła Marta Wolf - studentka na kierunku Dziennikarstwo i Nowe Media w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Spotkanie dotyczyło rozwoju zawodowego i działalności pierwszego Wiceprezydenta Miasta Łodzi. Podczas rozmowy p. Adam Pustelnik zdradza studentom "złoty przepis" na sukces.

 

Projekt realizowany jest przez studentów Społecznej Akademii Nauk. Prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz historią jak osiągnęli sukces zawodowy. Celem przedsięwzięcia jest zgłębianie wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz motywowanie do zakładania własnych biznesów. Podczas spotkań uczestnicy mają szansę poznać się osobiście, przedstawić swoje pomysły lub złapać pierwsze kontakty biznesowe.

 

Adam Pustelnik z wykształcenia jest magistrem prawa oraz magistrem stosunków międzynarodowych. Studiował m.in. na Uniwersytecie Łódzkim, European Academy of Diplomacy czy University of Oxford. Pracował w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Urzędzie Miasta Łodzi, a następnie firmie doradczej Savills.

 

W Urzędzie Miasta Łodzi w latach 2015-2019 sprawował funkcję Dyrektora Biura Obsługi Inwestora. Odpowiadał m.in. za realizację strategii rozwojowej miasta, pozyskiwanie inwestorów, promocję gospodarczą miasta oraz współpracę międzynarodową. We wrześniu 2020 roku został powołany na stanowisko pierwszego wiceprezydenta Miasta Łodzi.

 

W ramach swoich obowiązków służbowych sprawuje nadzór nad Departamentem Planowania i Rozwoju Gospodarczego oraz Departamentem Gospodarowania Majątkiem.

 

Źródło: https://uml.lodz.pl/urzad-miasta-lodzi/wiceprezydenci/adam-pustelnik/

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na portalu YouTube: Społeczna Akademia Nauk - YouTube i uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach.