« wróć...Kurs dla studentów "Staw kolanowy- diagnostyka i leczenie" oraz "Staw skokowy- diagnostyka i leczenie"

Czy zastanawiasz się, jak skutecznie diagnozować i leczyć schorzenia stawów kolanowego i skokowego? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję zdobycia wiedzy od najlepszych specjalistów!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w kursie "Staw kolanowy- diagnostyka i leczenie" + "Staw skokowy - diagnostyka i leczenie".

Miejsce kursu:

Filia SAN w Warszawie

Data:

"Staw kolanowy" 20.01.2024 godz 09:00-17.00.

Prowadząca:

Dr Magdalena Syrek, doświadczona specjalistka, która podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą praktyczną.

Czego się nauczysz:

• Skutecznej diagnostyki schorzeń stawów kolanowego i skokowego.
  • Nowoczesnych metod leczenia oraz postępowania terapeutycznego.
  • Rozpoznawania najczęstszych problemów związanych z tymi stawami.

Dlaczego warto wziąć udział:

• Doskonała okazja do nauki od renomowanej specjalistki w dziedzinie ortopedii.
  • Interaktywne zajęcia praktyczne, które umożliwią Ci zdobycie realnej wiedzy.
  • Certyfikat potwierdzający umięjetności nabyte podczas kursu.

Zapisy:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kursów poniżej.