« wróć...Bezpłatny webinar "Czym zajmuje się Model Developer i Business Expert?"

Bezpłatny webinar "Czym zajmuje się Model Developer i Business Expert?"

Webinar „Praca w obszarze ryzyka: czym się zajmuje Model Developer i Business Expert? | Webinar Commerzbank x Młodzi w Łodzi”, odbędzie się 19.04.2024r. w godzinach 14:00-15:00.

O szkoleniu:

Studiujesz matematykę stosowaną, ekonometrię, informatykę ekonomiczną lub kierunki pokrewne? Pokażemy Ci, jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w pracy w banku!

Podczas webinaru wyjaśnimy:

• jakie modele ryzyka budujemy,
  • dlaczego Model Developer zazwyczaj jest matematykiem lub statystykiem,
  • wykorzystanie modeli w praktyce,
  • czym są aplikacje ratingowe,
  • jaką rolę pełni w tym obszarze Business Expert.

Na spotkanie zaprosiliśmy Stażystów Commerzbank, którzy z własnej perspektywy opowiedzą o pracy w obszarze ryzyka oraz o tym, jak wykorzystują wiedzę zdobytą studiach w pracy.

Prowadzący webinar: Menedżerki w Clustrze Risk Models & Calculations: Anna Sędkiewicz – Jaworska i Małgorzata Biernacka oraz Stażyści: Natalia Owczarek – studentka Informatyki ekonomicznej na Uniwersytecie Łódzkim i Mark Saunders student Matematyki Stosowanej na Politechnice Łódzkiej.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: LINK

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zgłosić za pośrednictwem formularza aplikacji dostępnego na stronie: LINK