« wróć...Bezpłatny webinar "Psychologia i co dalej? Jak zaplanować ścieżkę kariery."

Szkolenie odbędzie się 23.01.2024 o godz 19:00 w formie online. Naszkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują swojej zawodowejdrogi po psychologii i chcą dowiedzieć się więcej o poszczególnychścieżkach kariery.Przyjrzymy się między innymi temu:❓ Czy psychoterapia to rzeczywiście uniwersalna i zawsze opłacalnaścieżka kariery dla psychologa?❓ Co brać pod uwagę, wybierając ścieżkę kariery dla siebie?❓ Co możesz zrobić jeszcze w trakcie studiów, żeby zwiększyć swojąszansę na zatrudnienie w wymarzonym miejscu?❓ Przy których ścieżkach kariery wymagane jest dodatkowe wykształcenie?Kiedy wystarczą krótsze szkolenia, a kiedy kilkuletnie studiapodyplomowe?

Ścieżki kariery po psychologii - na czym polegają, dla kogo sąnajlepsze, jakie są ich plusy i minusy, jakie specyficzne wyzwania się znimi wiążą?▪️ Oświata▪️ Biznes▪️ Praca naukowa▪️ Poradnictwo psychologiczne▪️ Szkolenia, coaching, rozwój osobisty▪️ Służba zdrowiaSzkolenie poprowadzi mgr Lidia Karasiewicz - Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego i analitycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. Prowadzi także działalność dydaktyczną, prowadzącą staż psychoterapeutyczny dla studentów i absolwentów psychologii Psycholog Praktyk.

Link do wydarzenia