Akademik

Dom studenta Społecznej Akademii Nauk usytuowany jest w spokojnej okolicy na Warszawskiej Woli zaledwie 5 km od Centrum Warszawy, skąd studenci mają bezpośrednie połączenie komunikacyjne do Społecznej Akademii Nauk na ul. Łuckiej 11. Bliskość Społecznej Akademii Nauk i ścisłego centrum miasta, a także znakomite wyposażenie sprawiają, że akademik jest idealnym miejscem zamieszkania dla osób studiujących w Warszawie. W odległości kilkudziesięciu metrów student może znaleźć wiele sklepów, restauracji oraz przystanki wielu linii tramwajowych i autobusowych, które dowiozą go do najdalszych zakątków miasta. Od jednego z największych centrów handlowych w Warszawie – Wola Park dzieli nas zaledwie 2 przystanki autobusowe.

Dom Studenta SAN dysponuje przestronnymi pokojami, wyposażonymi tak, by zapewnić każdemu doskonałe miejsce do nauki i wypoczynku. W budynku Akademik posiada pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, 4-osobowe i 5-osobowe z łazienkami w pokojach i z łazienkami na korytarzach. Ponadto w akademiku mamy pokoje gościnne, pralnie wraz z suszarnią oraz siłownię. Za dodatkową opłatą mieszkańcy mogę zostawiać samochód na naszym strzeżonym parkingu. Na terenie Domu Studenta również jest bezpłatne Wi-Fi.

Specjalnie z myślą o Studentach i Słuchaczach studiów zaocznych, przygotowaliśmy ofertę noclegową, która nie wymaga rezerwacji długoterminowej a tylko na określony czas kiedy odbywają się zajęcia. Istnieje możliwość zakwaterowania także dla osób spoza społeczności akademickiej SAN.