Kursy maturalne

Corocznie Społeczna Akademia Nauk podejmuje się organizacji bezpłatnych kursów maturalnych we współpracy ze  szkołami średnimi. Są to zajęcia dla uczniów klas maturalnych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę lub ją uzupełnić przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości. Lekcje prowadzone są przez wykładowców naszej Uczelni oraz nauczycieli posiadających wysokie kompetencje.

 

Od ponad 10 lat jako Społeczna Akademia Nauk pomagamy w jak najlepszym przygotowaniu uczniów do jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu. Dzięki kursom maturzyści mają możliwość powtórzenia materiału z zakresu matematyki, języka polskiego oraz angielskiego pod okiem egzaminatorów OKE i wykładowców akademickich.

Kursy są bezpłatne i w całości organizowane przez naszą Uczelnię. Przygotowujemy zarówno kursy on-line, jak i stacjonarne w budynkach filii Społecznej Akademii Nauk. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na pogłębienie wiedzy Państwa uczniów oraz szansa na poznanie przez nich kulis akademickiej nauki.

Podjęliśmy dotychczas współpracę z wieloma szkołami, które co roku wspieramy w jak najlepszym przygotowaniu ich uczniów z bardzo dużym powodzeniem.

Zachęcamy do współpracy i kontakt w przypadku jakikolwiek pytań:

e-mail: marketing@san.edu.pl

Tel: 22 656 31 06