Umów się na wizytę i doręcz dokumenty

Rekrutacja na studia trwa!

Pierwszym etapem rejestracji jest założenie konta w systemie rekrutacyjnym na stronie www.e-rekrutacja.san.edu.pl. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych zapraszamy do Biura Rekrutacji w celu dostarczenia dokumentów. Na wizytę należy zapisać się przez nowoczesny system  Bookings, który znajduje się poniżej. Cały proces rekrutacji został dokładnie opisany na naszej stronie internetowej w zakładce Zasady rekrutacji.

Umów wizytę w Biurze Rekrutacji!

W przypadku złożenia dokumentów w innym ośrodku SAN prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z odpowiednim oddziałem. 

w Łodzi

Kliknij, aby się zapisać!

w Warszawie

Kliknij, aby się zapisać!

na studia on-line w Łodzi

Kliknij, aby się zapisać!

Jak zapisać się przez system Bookings? 

System Bookings dla kandydatów aplikujących na naszą uczelnię posiada trzy rodzaje usług. W przypadku pozytywnie zakończonej rekrutacji online, należy wybrać usługę dostarczenie dokumentów do biura rekrutacyjnego. Do wyboru mamy także uzupełnianie dokumentacji rekrutacyjnej oraz złożenie dokumentów dla cudzoziemców. Następnie należy wybrać w systemie dzień, który nas interesuje oraz poniżej dokonać wyboru godziny. Dopiero po wybraniu dnia mamy możliwość wyboru godziny. Ostatnim krokiem jest wypełnienie swoich danych takich jak imię i  nazwisko, oraz adres e-mail. Po kliknięciu przycisku ZAREZERWUJ Twoja wizyta zostanie zapisana, a na wskazany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Jeżeli w dokumentacji kandydata brakuje dokumentów takich jak zdjęcie czy zaświadczenie lekarskie w przypadku kierunków medycznych, może on zapisać się na wizytę uzupełnienia dokumentacji. Również osoby, które wypełniły wymagane dokumenty, a chciałby donieść świadectwo maturalne, mogą zapisać się na powyżej wymienioną usługę w celu usprawnienia procesu rekrutacji. 

Dla cudzoziemców utworzyliśmy dodatkową usługę do wyboru przy zapisie w systemie Bookings, na którą po wypełnieniu rekrutacji online, kandydat na studia w SAN może dostarczyć odpowiednie dokumenty rekrutacyjne do biura.

W przypadku konieczności odwołania zaplanowanej wizyty w systemie Bookings, prosimy o kontakt z odpowiednim Działem Rekrutacji.