« wróć...Koło Naukowe Zarządzanie z ludzką twarzą

kolo-naukowe-zarzadzanie-z-ludzka-twarza-san-warszawa-2

Serdecznie zapraszamy Studentów SAN Warszawa do udziału w Kole Naukowym „Zarządzanie z ludzką twarzą”.

Koło Naukowe zajmuje się wymianą doświadczeń zarówno naukowych jak i praktycznych. Spotkania w ramach Koła Zarządzania będą dotyczyły: dyskusji naukowych, metod prowadzenia badań naukowych, kwestii publikacji prac naukowych. Odbywać się także będą  spotkania z przedstawicielami nauki i praktyki gospodarczej.

Cele koła naukowego

cele-kola-naukowego-san-warszawa-2

Cele koła naukowego "Zarządzanie z ludzką twarzą":

• pogłębianie wiedzy w zakresie zarządzania
  • wspieranie członków Koła w ich rozwoju naukowym
  • współpracę z innymi kołami naukowymi, mającymi tożsamy przedmiot funkcjonowania
  • współpracę członków Koła we wspólnym kształceniu i rozwiązywaniu zadań naukowych.

Realizacja celów koła naukowego

realizacja-celow-kola-naukowego-zarzadzanie-san-warszawa-1

Koło realizuje swoje cele w szczególności przez:

• organizację spotkań o charakterze naukowym i konferencji naukowych
  • przygotowywanie publikacji naukowych
  • kontakty z przedstawicielami środowiska naukowego oraz
  • instytucji promujących różne formy zarządzania
  • współpracę z innymi organizacjami studenckimi
Zarządzenie w sprawie zatwierdzenia statutu Koła Naukowego Zarządzanie z ludzką twarzą
Format: pdf
258 KB
Statut Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie z ludzką twarzą