KARIERA W SAN

Społeczna Akademia Nauk jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Łącznie oferuje kształcenie na 25 kierunkach a uzupełnienie oferty stanowią liczne kursy i warsztaty oraz szeroka oferta praktyk dla studentów.

Jako pracodawca cenimy sobie zaangażowanie, kreatywne podejście do wykonywanych obowiązków, otwartość oraz chęć poszerzania swoich kompetencji. Szczególne znaczenie ma dla nas pozytywna atmosfera wśród pracowników, która jest podstawą wysokiej jakości i efektywności pracy. Zapewniamy swoim pracownikom możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach wyjazdów zagranicznych do zaprzyjaźnionych placówek edukacyjnych oraz udziału w szkoleniach.

Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć do grona pracowników Społecznej Akademii Nauk prosimy o zapoznanie się z aktualnymi ofertami opublikowanymi poniżej. Zamieszczone tam ogłoszenia uwzględniają podział na pracowników akademickich oraz administracyjnych.

Kadra administracyjna

Miejsce pracy: Warszawa lub Łódź
Opis stanowiska:

• pozyskiwanie informacji o potencjalnych możliwościach uzyskania dofinansowania w ramach programów międzynarodowych;
• monitorowanie i raportowanie postępów projektów
• prace administracyjne przy realizowanych projektach;
• opracowanie materiałów edukacyjnych na potrzeby projektów;
• organizowanie szkoleń, spotkań partnerskich, konferencji etc.
• stała komunikacja i współpraca z partnerami i uczestnikami projektów na poziomie międzynarodowym,
• przygotowywanie / gromadzenie dokumentacji projektowej
• promowanie uczelni na arenie międzynarodowej

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• dobra organizacja pracy
• umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
• dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
• pracę w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w międzynarodowym środowisku;
• przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym;
• możliwość rozwoju zawodowego w obszarze koordynacji projektów międzynarodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres warszawa@san.edu.pl, w tytule proszę wpisać: „Specjalista ds. projektów międzynarodowych”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Społeczną Akademię Nauk z siedzibą w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Społeczna Akademia Nauk z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

OPIS STANOWISKA

  1. Bieżąca obsługa czytelników, w tym: rejestracja nowo zapisanych osób, wypożyczeń, zwrotów, rezerwacji, wyszukiwanie i udzielanie informacji o oferowanych zbiorach.
  2. Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością biblioteki.
  3. Składanie zamówień na zakupy nowych pozycji książkowych.
  4.  Wprowadzanie nowych pozycji do księgozbioru, sporządzanie raportów statystycznych i protokołów ubytków (tytułów wycofanych, zagubionych lub zniszczonych).
  5. Wykonywanie prac związanych z porządkowaniem księgozbioru oraz dbałość o estetykę biblioteki.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, mile widziane bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, filologia polska, pedagogika, animacja kultury lub pokrewne;
  • doświadczenie pracy w zawodzie bibliotekarza minimum 2 lata;
  •  umiejętność współpracy z czytelnikami;
  •  motywacja do realizacji działań na rzecz rozwoju czytelnictwa wśród studentów,
  • mile widziana umiejętność komunikacji w języku angielskim.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w szkole wyższej
  • przyjazną atmosferę pracy
  •  możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus
  • miejsce pracy: ul. Łucka 11 w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres warszawa@san.edu.pl, w tytule proszę wpisać: „Kierownik Biblioteki - Filia Warszawa”.

Zakres obowiązków:

· bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa studentów;

· utrzymanie jakości obsługi studentów na najwyższym poziomie;

· sprawne administrowanie dokumentacją związaną z tokiem studiów oraz wprowadzanie danych do systemu informatycznego;

· wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego;

· wsparcie obsługi biblioteki;

Poszukiwane kompetencje:

· mile widziane wykształcenie wyższe;

· doświadczenie w obsłudze klienta/pracy biurowej;

· znajomość pakietu Office;

· umiejętności: skrupulatność, terminowość, umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, radzenia sobie w sytuacjach dużego napięcia/ natężenia ruchu;

· umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem oraz rozwiązywania problemów

· dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone weekendy

· bardzo mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· perspektywę rozwoju zawodowego w instytucji edukacyjnej o ogólnopolskim zasięgu;

· pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole;

· przyjazną atmosferę pracy

· możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 19.11.2023 r. w tytule proszę wpisać: „specjalista ds. obsługi studentów - Filia Warszawa”.

Kadra akademicka

Adiunkt: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
Adiunkt: Filologia Angielska
Adiunkt: Kosmetologia
Adiunkt / Asystent w grupie wykładowców - praktyków w zakresie: Logistyki
Adiunkt / Asystent w grupie wykładowców - praktyków w zakresie: Pedagogiki
Wykładowca: Filologia angielska
Wykładowca / Opiekun kierunku: Fizjoterapia
Adiunkt nauki społeczne, spec. psychologia