« wróć...Seminarium z Panem Maciejem Adamkiewiczem, Prezesem Firmy Adamed Pharma

Seminarium z Panem Maciejem Adamkiewiczem, Prezesem Firmy Adamed Pharma

W dniu 5 maja 2022 odbyło się spotkanie (Seminarium) na naszej Uczelni z Maciejem Adamkiewiczem - Prezesem jednej
z największych Firm w Polsce - Adamed Pharma. Spotkanie seminaryjne było w trybie dyskusji na temat Circular Economy, czyli "na czasie".

W spotkaniu uczestniczyli P. Maciej Adamkiewicz, p. Edyta Kwapich z firmy Adamed Pharma i nasi Studenci oraz dr A. Kałowski. Temat dyskusji wywołał sporą dyskusję na temat przyszłości biznesu CSR i będzie kontynuowany zgodnie z zainteresowaniem uczestniczących Studentów i jak zwykle bywa nie starczyło zaplanowanego czasu.

Wniosek z tej dyskusji otwiera dyskusje do dalszych spotkań, aby połączyć zyskowność firm z ekologią. Spotkania seminaryjne będą kontynuowane, więc zapraszamy wszystkich Studentów, których ta tematyka interesuje.