« wróć...Aplikuj na nowe Stypendia Santander!

Zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia w ramach nowych Stypendiów Santander pod hasłem #NeverStopLearning. Są one okazją do rozwijania kompetencji m.in. językowych, cyfrowych i biznesowych. Terminy składania aplikacji upływają w marcu i w maju, w zależności od wybranego kursu, liczba miejsc jest ograniczona.

Obecnie trwają nabory na:

Santander stypendia - SAN

Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council

 

5000 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz lekcjami online z nauczycielami British Council. Program będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają certyfikaty British Council.

 

Aplikować można do 29 marca br.

stypendium Santander SAN

Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation

 

100 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatny kurs z na temat technologii takich jak BigDate, sztuczna inteligencja, blockchain, rozwiązania chmurowe itd. Jest to pierwszy kurs z MIT w 100% w języku polskim. Na uczestników czekają cenne certyfikaty ukończenia kursu MIT - prestiżowej uczelni.

 

Aplikować można do 1 maja br.

studencki nobel Santander SAN

Studencki Nobel 2022

 

Studenci z całej Polski mogą zmierzyć się ze sobą w 1 z 9 kategorii i otrzymać Studenckiego Nobla oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 zł. Rozpoznawalny konkurs od 13 lat organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, daje laureatom możliwość budowania swojej marki osobistej na rynku pracy i w środowisku naukowym.

 

Aplikować można do 31 marca br. 

stypendium rozwojowe Santander SAN

Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK

 

40 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin dydaktycznych kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

 

Aplikować można do 20 marca br.

Solidarni z Ukrainą

Wspólnie z innymi bankami grupy Santander w Europie – Santander Bank Polska przekazał ponad 1 mln euro organizacjom humanitarnym: Międzynarodowemu Komitetowi Czerwonego Krzyża oraz Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Potrzeb jest bardzo dużo, dlatego dodatkowo uruchomiliśmy akcję charytatywną dla Ukrainy – Podwójna Moc Pomagania. Akcja jest prowadzona wspólnie z Fundacją Santander.

 

Zapraszamy Państwa do wsparcia. Każdą wpłata zostanie podwojona, tzn. do każdej wpłaconej przez Państwa złotówki Santander Bank Polska dołoży drugą. Na ten cel zostanie przeznaczone 1,5 mln złotych. Razem możemy więcej!  Poza akcją przygotowaliśmy także ułatwienia dla obywateli Ukrainy – naszych koleżanek i kolegów oraz klientów. Szczegółowe informacje Santander Bank Polska udostępnia na stronie internetowej.

 

Razem z Santander Universidades zachęcamy do aplikowania i trzymamy za Państwa kciuki.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl