« wróć...Bezpłatny kurs maturalny z języka angielskiego!

Drodzy Maturzyści!

 

Przed Wami ostatnia prosta przed egzaminem dojrzałości. Egzaminem, którego pozytywny wynik będzie ukoronowaniem Waszej nauki w szkole średniej, a także kluczem otwierającym bramy do wymarzonych studiów.

 

Aby uzyskać świadectwo dojrzałości należy przystąpić do wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a także osiągnąć minimum 30% z pisemnej matury z języka polskiego, matematyki oraz wybranego języka obcego nowożytnego – większość abiturientów wybiera język angielski. 

kurs maturalny angielski SAN

Podobnie jak w przypadku matematyki, Społeczna Akademia Nauk organizuje także bezpłatną powtórkę maturalną z języka angielskiego w formie ON-LINE. Zajęcia będą się odbywać od 7 do 28 kwietnia, we wtorki w godzinach 17:00-19:15 i w czwartki w godzinach 16:30-18:45 (wyjątkiem jest Wielki Czwartek i wtorek po Wielkanocy, kiedy ze względu na wolne od zajęć szkolnych spotkania będą miały miejsce w godzinach 10:00-12:15). Kurs odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams. 

 

Tematyka kursu skupi się wokół środków językowych, gramatyki, wpracowania maturalnego czy szczegółowej analizy arkusza maturalnego. Zajęcia poprowadzi doświadczona metodyczka, lektora współpracująca z łódzkimi szkołami językowymi, wieloletnia nauczycielka licealna, trenerka wydawnictwa Macmillan Education oraz egzaminatorka i weryfikatorka OKE - Katarzyna Gala.

 

Zapisy trwają do 31 marca, a liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby, które chcą wziąć udział w kursie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt:

matura@san.edu.pl lub 42 664 66 56/57