« wróć...Bezpłatny kurs maturalny z matematyki!

„Za miesiąc matura,
Dwa tygodnie,
Już niedługo, coraz bliżej
Dwa tygodnie”

Słowa piosenki Czerwonych Gitar od lat towarzyszą uczniom kończącym szkoły średnie. Na szczęście do egzaminu dojrzałości pozostało więcej czasu – jest to idealna pora na powtórkę z poszczególnych przedmiotów. Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie maturalnym z matematyki, który odbędzie się w dniach 04 - 27 kwietnia w poniedziałkowe i środowe popołudnia w godzinach 17:00 - 19:15.

kurs maturalny matematyka SAN

Zajęcia w Łodzi poprowadzi doświadczony nauczyciel matematyki oraz egzaminator OKE - Andrzej Kofman. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Społecznej Akademii Nauk przy ul. Kilińskiego 98 w Łodzi. W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej, Uczelnia zobowiązuje się do przygotowania kursu maturalnego z matematyki w formie ON-LINE z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zajęcia w Warszawie poprowadzi doświadczony nauczyciel matematyki Agnieszka Rurka-Gmurkowska. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Społecznej Akademii Nauk przy ul. Łuckiej 11 w Warszawie. W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej, Uczelnia zobowiązuje się do przygotowania kursu maturalnego z matematyki w formie ON-LINE z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Osoby, które chcą wziąć udział w kursie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt:

matura@san.edu.pl lub 42 664 66 56/57 (Łódź)
warszawa@san.edu.pl lub 22 656 36 18 (Warszawa)

Zapisy trwają do 31 marca (Łódź) oraz do 1 kwietnia (Warszawa), a liczba miejsc jest ograniczona.

Link - https://event.san.edu.pl/wydarzenie/bezplatny-kurs-maturalny-z-matematyki-kwiecien-2022/765/

Zapraszamy również do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie maturalnym z języka angielskiego