« wróć...Społeczna Akademia Nauk solidarna ze studentami i obywatelami Ukrainy

SAN z Ukrainą

Rektor i Senat Społecznej Akademii wyrażają swoją głęboką solidarność z narodem ukraińskim, w szczególności ze wszystkimi członkami naszej społeczności akademickiej oraz partnerami, których ojczyzna straciła dziś integralność terytorialną.

W tych trudnych chwilach szczególne wyrazy wsparcia kierujemy do naszych ukraińskich Studentów i Studentek oraz ich rodzin i bliskich. Pamiętajcie, że Społeczna Akademia Nauk jest nie tylko miejscem, w którym zdobywacie wiedzę, lecz także przestrzenią, w której możecie czuć się bezpiecznie. Wspólnie tworzymy społecznością, na którą możecie liczyć. W obliczu dramatycznych wydarzeń nasza Uczelnia jest gotowa udzielić Wam wszelkiej pomocy i wsparcia w ramach naszych możliwości.

W duchu akademickich tradycji wyrażamy również nadzieję na dialog i pokojowe unormowanie sytuacji politycznej.

Ректор і Сенат Суспільної Академії Академії висловлюють свою глибоку солідарність з українським народом, зокрема з усіма членами нашої академічної спільноти та партнерами, чия Батьківщина сьогодні втратила територіальну цілісність.

У ці важкі моменти ми висловлюємо особливу підтримку нашим українським студентам, а також їх сім'ям і близьким. Пам'ятайте, що Суспільна Академія Наук - це не тільки місце, де ви отримуєте знання, але і простір, де ви можете відчувати себе в безпеці. Разом ми створюємо спільноту, на яку Ви можете розраховувати. Наш університет готовий надати вам будь-яку допомогу і підтримку в рамках наших можливостей.

У дусі академічних традицій ми також висловлюємо надію на діалог і мирне врегулювання політичної ситуації.

oswiadczenie-san-dla-ukrainy