« wróć...Dzień otwarty w SAN!

dzien-otwarty-san-warszawa-04-2022

Nie możesz się zdecydować, gdzie chcesz studiować? Jak wygląda rekrutacja na studia? Jakie są dostępne kierunki i opłaty za studia? Przyjdź na 20 kwietnia o godz. 17.00 do Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na Dni Otwarte! Wszystkiego dowiesz się na miejscu.

Podczas Dnia Otwartego poznasz budynek uczelni oraz będziesz mieć okazję porozmawiać z opiekunami kierunku, wykładowcami oraz studentami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania dotyczące studiowania na uczelni.

Na miejscu dowiesz się również o:

• ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich
  • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są potrzebne dokumenty
  • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia
  • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać
  • stypendiach oraz programie Erasmus+

Dlaczego warto studiować w Społecznej Akademii Nauk?

Jesteśmy liderem kształcenia praktycznego w Polsce i jedną z najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce. W ofercie posiadamy 25 kierunków i ponad 130 specjalności zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do nas!