« wróć...Fundacja Instytut Re-Integracji Społecznej zaprasza studentów na praktyki w formie online.

Fundacja Instytut Re-Integracji Społecznej wspiera wszystkich Młodych Kreatywnych, którzy pragną pogłębiać swoje pasje, głosić publicznie swoje przekonania oraz ulepszać świat, choćby w zarysie ideologicznym. Fundację w szczególności charakteryzuje działalność oświatowo-kulturalna, szczególnie w zakresie wspierania, promocji i pomocy w rozwoju kariery dzieci i młodzieży a także kształcenia dorosłych, wspieranie nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego, a szczególnie w ochronie praw i wolności człowieka i obywatela, w ochronie życia rodzinnego i profilaktyce społecznej oraz popularyzowanie idei integracji europejskiej.

Studenci filologii angielskiej w ramach praktyk będą mieli możliwość zdobyć doświadczenie z zakresu tłumaczeń, zwiększyć swoje umiejętności pisarskie oraz zdobyć wiedze na temat funkcjonowania organizacji pozarządowej. Praktyki odbywają się w formie online i stacjonarnie w Łodzi.

Wszelkie informacje na temat praktyk można uzyskać pod numerem telefonu: 604 99 30 20 lub mailowo: biuro@fundacjairis.com.

Zgłoszenie na praktyki

Aby się zgłosić wystarczy napisać wiadomość e-mail na adres: biuro@fundacjairis.com

Czas trwania praktyk – w zależności od oczekiwań uczelni. Ponieważ proponujemy przede wszystkim współpracę zdalną, praktyki oceniamy przy uwzględnieniu zaangażowania i efektów współpracy z praktykantem.

Termin

Fundacja prowadzi ciągłą rekrutację na praktyki. Jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, jednocześnie są w stanie przyjąć tylko kilka osób.

Aby poznać szczegóły i dostępne terminy zapraszamy do kontaktu mailowego. W tytule wiadomości należy zapisać „Praktyki studenckie”, natomiast w treści wiadomości: preferowany termin praktyk, liczbę godzin i inne niezbędne informacje.

Miejsce odbywania praktyk

Preferowana przez nas forma to w aktualnym czasie praktyki zdalne. Spotkania osobiste będą odbywać się tylko w sytuacjach tego wymagających.