« wróć...Kolejny sukces naszych wykładowców!

W piątek 21.01.2022 r. nasza wykładowczyni Aga Pietrzykowska otrzymała główną nagrodę w konkursie Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Zabawki dla dzieci w wieku 9-17 rok życia za tytuł - WZMACZNIACZ!!!

 

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku odbywa się od 20 lat!! Organizatorem jest KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA, a nagrody przyznają eksperci, aktorzy, naukowcy, psycholodzy i profesorowie. W tym roku w składzie Kapituły byli: Artur Barciś, Dorota Zawadzka (psycholog), profesor Mieczysław Wasilewski, Mirosława Kątna, Magdalena Łazarkiewicz, Aleksandra Piotrowska (psycholog dziecięcy i pracownik naukowy), Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, która przekazała nam tę wiadomość!! 

 

Do tego Patronat Honorowy obejmuje Rzecznik Praw Obywatelskich i Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska.

 

Aga Pietrzykowska jest głównym autorem, pomysłodawcą i grafikiem "Wzmacniacza". W tworzeniu gry uczestniczyli także Monika Buczkowska (prezeska Galerii Młodych Artystów Gallerystore oraz Fundacji Komputronik), Ula Ruszczyńska (pedgagożka z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi; pomoc w opracowaniu tematów Wzmacniacza) i Ania Zachel-Staniszewska (wsparła projekt od strony merytorycznej, absolwentka psychologii, założycielka grupy wsparcia dla Matek).

 

"Wzmacniacz" jest narzędziem, którego celem jest wzmocnienie poczucia własnej wartości, szczęścia, relacji  międzyludzkich i kreatywnego myślenia. Gra składa się z 52 kart z ilustracjami, tematami do rozmowy i zadaniami kreatywnymi. Każda karta zawiera ilustracje z hasłem, która stanowi propozycję tematu rozmowy.

Aga Pietrzykowska - Wzmacniacz- nagroda