« wróć...Konferencja 82 Walnego Zgromadzenia Wyższej Szkoły Zarządzania w Seattle, Waszyngton, USA

W dniach 5-9 sierpnia br. odbędzie się konferencja pod hasłem Wspólnie tworzymy lepszy świat w Stanach Zjednoczonych. Na wydarzenie zaproszona została wykładowczyni  Społecznej Akademii Nauk- dr Iga Lehman, która wygłosi referat swojego autorstwa pt. Introducing Reflexivity to Academic Writing on Business and  Management. Tematyka tegorocznej konferencji skupia się na problemach społecznych
i ekonomicznych współczesnego świata. Celem jest wzrost świadomości kluczowej roli  organizacji biznesowych, menedżerów oraz interesariuszy w rozwiązywaniu problemów ubóstwa , w tym zaangażowania w zrównoważenie środowiskowe, oraz w kwestiach różnorodności, równości i integracji. Analizując przeszłość naukowcy i specjaliści zarządzania, postarają się odpowiedzieć na najbardziej znaczące pytania, zmierzając ku nowej normalności.

„Co, gdzie, jak, kiedy i dlaczego organizacje biznesowe, menedżerowie i interesariusze będą starać się dostosować do tego, co istnieje lub stworzyć świat, w którym wszyscy będziemy razem lepiej? To zadanie postawione przed programem Dorocznego Zjazdu Akademii Zarządzania 2022.”

Konferencja Wyższej Szkoły Zarządzania jest największym i najbardziej prestiżowym spotkaniem poruszającym tematy z dziedziny nauk o zarządzaniu i jakości na świecie, dającym nadzieje na lepszą przyszłość.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia !

*https://aom.org/events/annual-meeting/annual-meeting-theme

Wspólnie tworzymy lepszy świat SAN