« wróć...Nowy partner Społecznej Akademii Nauk!

Międzynarodowa firma Scanfil w Sieradzu dołączyła do grona partnerów Społecznej Akademii Nauk. To szereg możliwości staży i rozwoju dla studentów z całego województwa łódzkiego!

Kontakty zdobyte na Sieradzkiej Giełdzie Pracy przynoszą pierwsze owoce. Nasi studenci z województwa łódzkiego będą mogli poszerzać swoją wiedzę na stażach i praktykach pod okiem doświadczonych fachowców. To też programy i szeroko rozumiana współpraca biznesowa – wyjaśnia Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Społecznej Akademii Nauk, który podpisał porozumienie.

Porozumienie z ramienia Scanfil podpisał Dyrektor Paweł Kurowski.

Scanfil Poland Sp. z o. o. jest częścią fińskiej Grupy Scanfil. Główna siedziba mieści się w Sievi w Finlandii. Jest producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem.

Oddział w Sieradzu działa od 1995 roku, a pod marką Scanfil od 2016r. i jest największą fabryką w grupie wszystkich fabryk Scanfil na świecie. Obecnie zatrudnia blisko 1000 pracowników.

Scanfil działa głównie w obszarach elektroniki, mechaniki i integracji systemów.