« wróć...Ostatnie wolne miejsca na Międzynarodową Konferencję Finalną projektu Erasmus+ DI2LEARN

Weź udział w bezpłatnej międzynarodowej Konferencji Finalnej projektu Erasmus+ DI2LEARN pt. "Podnoszenie jakości nauczania na odległość/cyfrowego, uczenia się i oceniania w szkołach: Zestaw narzędzi do zastosowania", która odbędzie się 24 marca 2023 roku w budynku Społecznej Akademii Nauk przy ul. Łuckiej 11 w Warszawie o godzinie 10:00.

Konferencja skierowana jest do:

• Nauczycieli szkół ze wszystkich sektorów (podstawowe, średnie, kształcenie i szkolenie zawodowe itp.), uczelni, stowarzyszeń trenerów, stowarzyszeń/związków nauczycieli, uczniów/związków, stowarzyszeń rodziców, lokalnych władz szkolnych, instytucji, publicznych lub regionalnych organów edukacyjnych, sieci, szkół prywatnych, firm IT, rynku pracy, rodziców itp.
  • Innych nauczycieli, dyrektorów szkół, inspektorów, urzędników państwowych, trenerów VET, młodzieży, pracowników socjalnych, pedagogów, nauczycieli akademickich, ekspertów IT, urzędników wysokiego szczebla, dyrekcji szkół, zarządów itp.
  • Sieci, uniwersytetów, ośrodków badawczych itp.