« wróć...Rekrutacja do Programu #AmbasadorDeloitte oraz Programu #AmbasadorDeloitteTECH

Program Ambasador Deloitte to prestiżowy program zrzeszający studentów z najlepszych polskich uczelni, których rolą jest reprezentacja firmy w środowisku akademickim. Roczna kadencja dostarczy studentom wiedzę, doświadczenie i lepszą znajomość branży usług profesjonalnych oraz działań z zakresu marketingu rekrutacyjnego. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma od nas m.in. szkolenia, możliwość uczestnictwa bez rekrutacji w różnych wydarzeniach Deloitte w Polsce, okazję do poprowadzenia np. Podcastu Impact Stories bądź dnia otwartego Discover Deloitte.

Weź udział w kolejnej edycji Programu #AmbasadorDeloitte lub #AmbasadorDeloitteTECH i poznaj świat biznesu od drugiej strony!

Chcesz uczestniczyć w wyjątkowych projektach branżowych jak np. Podcast #ImpactStories?

Zależy Ci na rozwoju marki osobistej już podczas studiów?

Jeśli jesteś studentką lub studentem oraz aktywnie działasz w organizacjach studenckich i/lub kołach naukowych, a social media to Twój konik.

Wyślij swoje zgłoszenie i reprezentuj naszą firmę w środowisku studenckim jako Ambasador #Deloitte!

Dołącz do nowej edycji Programu Ambasador i wykorzystaj możliwości wokół siebie!

Aplikuj do 15 maja! Ambasador Deloitte 2022/2023 | Kariera w Deloitte
#GetTheChanceAroundYou