« wróć...SAN wspiera sport w Łódzkiem!

Porozumienie ma na celu szeroko pojętą współpracę, podejmowanie wspólnych przedsięwzięć, promowanie dobrych praktyk m.in. w dziedzinie zarządzania, sportu czy zdrowia.

UKS Akademia Siatkówki to klub grający w III lidze, ale zrzesza również drużyny młodzików i drużynę amatorską. SAN będzie fundatorem nagród dla młodych zawodników, którzy wyróżniają się na parkiecie.

To fajna i zdolna młodzież. Cieszę się, że będziemy mogli ich wspierać w sukcesach. Porozumienie ma na celu szeroko rozumianą współpracę środowiska akademickiego ze środowiskiem szkolnym, sportowym jak i również współpracę dotyczącą praktyk studenckich bądź staży – podkreśla Mirosław Olszewski, dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Społecznej Akademii Nauk.

Porozumienie z ramienia UKS Akademia Siatkówki podpisała prezes Anna Danielska, której towarzyszył kapitan drużyny męskiej Paweł Niewiadomski.

UKS Akademia Siatkówki to nie jedyna drużyna wspierana przez SAN. Sportowym partnerem Uczelni jest także KS Volley Radomsko.

SAN wspiera sport w łódzkiem