« wróć...Spotkanie biznesu i samorządu

"Biznes i Samorząd. Spotkajmy się w Wielopolu" - pod takim hasłem samorządowcy i przedsiębiorcy związani z Gminą Bełchatów spotkali się, by porozmawiać o perspektywach rozwoju naszej gminy, planach związanych z rozwojem przedsiębiorczości i tworzeniem stref przemysłowych, czy wydarzeniami, na które powinniśmy przygotować się w związku z czekającą nas transformacją energetyczną.

 

W Wielopolu o zagadnieniach tych mówili Wójt Gminy Bełchatów dr Konrad Koc, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Przewodniczący Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości Krzysztof Ciecióra, dr Maciej Kozakiewicz - pełnomocnik Zarządu Województwa Łódzkiego ds. transformacji regionu bełchatowskiego oraz Tomasz Ślęzakiewicz - Prezes Zarządu SIM Łódzkie Sp. z o.o.

 

Była to już druga i na pewno nie ostatnia edycja tego spotkania zainicjowana i zorganizowana przez Społeczną Akademię Nauk oraz Gminę Bełchatów. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Poseł Małgorzaty Janowskiej, Zastępcy Wójta Gminy Bełchatów Damiana Marczewskiego, Sekretarz Urzędu Gminy Bełchatów Małgorzaty Filipek, Dyrektor ds. Rozwoju Gminy Bełchatów Zofii Szumigaj - Grochockiej, Dyrektora Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Mirosława Olszewskiego i Radnych Gminy Bełchatów.

 

Źródło: Gmina Bełchatów

biznes i samorzad - Belchatow - SAN
biznes i samorzad - Belchatow - SAN
biznes i samorzad - Belchatow - SAN
biznes i samorzad - Belchatow - SAN