« wróć...Zaproszenie na konferencję finalną projektu ESTET

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat zbliżającej się konferencji finalnej projektu ESTET.

„Edukacja i Szkolenia na Rzecz Zrównoważonej Turystyki w Europie” –  Międzynarodowa Konferencja organizowana przez Społeczną Akademię Nauk oddział w Warszawie

Jakie wyzwania stoją obecnie przed branżą turystyczną? W jaki sposób zapewnić jak najlepszą edukację w zakresie zrównoważonego rozwoju w tym sektorze? Jak sprostać wymaganiom dzisiejszej gospodarki silniej zorientowanej na ekologię? Na te i inne pytania starał się odpowiedzieć projekt realizowany w ramach programy Erasmus +ESTET: Włączanie kompetencji z zakresu zrównoważonego rozwoju w kształcenie i szkolenia dotyczące turystyki, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.