« wróć...SAN rozpoczyna współpracę z 9 ŁBOT!

24 stycznia Społeczna Akademia Nauk podpisała umowę o współpracy z 9 Łódzką Brygadą Obrony Terytorialnej!

Wspólne działania przyczynią się do kultywowania tradycji Wojska Polskiego wśród Studentów SAN, którzy z pierwszej ręki uzyskają informacje dotyczące procesu rekrutacji do służby wojskowej. Społeczność akademicka będzie miała okazję brać udział w inicjatywach poruszających problematykę szeroko rozumianego bezpieczeństwa, obronności państwa, a także wspólnie z 9 ŁBOT organizować wydarzenia i konferencje naukowe poświęcone zagadnieniom skupiającym się wokół bezpieczeństwa wewnętrznego i militarnego państwa.

Ponadto dzięki współpracy wśród najlepszych Studentów zostaną wyłonieni kandydaci do wzięcia udział w praktykach specjalistycznych i dyplomowych.

Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej współpracuje z SAN