« wróć...Warsaw Health Innovation Hub z nową inicjatywą dla młodych informatyków – trwa rejestracja na e-Health Hackathon

e-hackmarathon-san-2022

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów maratonu programistycznego e-Health Hackathon, w załączeniu przesyłam list z opisem inicjatywy skierowanej do studentów kierunków informatycznych, biotechnologicznych i bioinformatycznych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o projekcie edukacyjnym Państwa studentom. Załączam także plakat z kodem QR odnoszącym do rejestracji.

E-Health Hackathon otrzymał patronat honorowy Ministerstwa Zdrowia i jest wspólną inicjatywą Warsaw Health Innovation Hub, Roche Polska i Janssen Polska realizowaną we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Celem Hackathonu jest zgromadzenie innowacyjnych pomysłów i przełożenie ich na rozwiązania informatyczne, które w praktyczny sposób wpłyną na poprawę opieki nad pacjentami kardiologicznymi. Dla trzech zwycięskich projektów przewidziano nagrody pieniężne.

E-Health Hackathon odbędzie się 8–9 października. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.  W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Izabela Michalak

Account Executive

BrandLab PR Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jana Gawińskiego 8, 01-645 Warszawa

+48 608 514 481