« wróć...Archiwum

2022

Podczas dnia otwartego odwiedzający naszą Uczelnię mieli możliwość poznania każdego zakątka budynku uczelni, porozmawiania z wykładowcami, opiekunami kierunków oraz studentami, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Uczestnicy dowiedzieli się także o:

 •  ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich
 • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są potrzebne dokumenty
 • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia
 • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać
 • stypendiach oraz programie Erasmus+

Na bezpłatnych warsztatach makijażu podczas Dni Otwartych SAN, uczestnicy  mieli możliwość wykonania makijażu dziennego, dowiedzieli się także jak prawidłowo pielęgnować cerę oraz jak wyglądają studia na kierunku Kosmetologia.

W czerwcowej edycji Beauty Days, organizowanych w ramach Dni otwartych SAN, nasi wykładowcy z kierunku Kosmetologii zapoznali uczestników z trendami w makijażu oraz pielęgnacji skóry twarzy. Dodatkową atrakcją warsztatów była możliwość samodzielnego wykonania makijażu pod okiem naszych ekspertów.

Podczas  Dni otwartych SAN uczestnicy zapoznali się z ofertą kierunków naszej Uczelni, wymaganiach rekrutacji oraz zniżkach jakie mogli uzyskać biorąc np. udział w naszych Dniach otwartych. Ponadto uczestnicy wzięli udział w plenerze malarskim.

2021

Ponieważ wrzesień to ostatnia chwila na wybór uczelni oraz wymarzonego kierunku studiów – maturzyści spotkali się z nami podczas Dni otwartych SAN aby mogli rozwiać swoje wątpliwości przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2021/2022.

Uczestnicy dowiedzieli się jak wygląda proces rekrutacji i jakie zasady obowiązują przy zapisie na studia w SAN oraz jakie opłaty związane są z rozpoczęciem studiów.

2018

 

Dla wszystkich, którzy tego dnia przyszli do nas z dokumentami, przygotowaliśmy wspaniałą promocję obniżającą kwotę czesnego.

 

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA  m.in. zaczerpnęli wszelkich informacji na temat oferty kształcenia, poznali kadrę i studentów SAN Warszawa, obaczyć bazę dydaktyczną oraz uzyskali odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją

Wydział Nauk Humanistycznych Społecznej Akademii Nauk w Warszawie zaprosił na DZIEŃ OTWARTY, który odbył się 20 czerwca w siedzibie uczelni, przy ul. Łuckiej 11.

 

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA mogli m.in.:

 • zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia,
 • poznać kadrę i studentów SAN Warszawa,
 • zobaczyć bazę dydaktyczną,
 • uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją,
 • poznać najbliższe promocje i super atrakcyjną ofertę dla osób, które już wiedzą, że chcą studiować na naszej uczelni!

Podczas Dnia Otwartego na  Wydziale Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, zainteresowani dowiedzieli się więcej na temat  studiów na kierunkach tj. AdministracjaBezpieczeństwo NarodoweFinanse i RachunkowośćLogistykaStosunki MiędzynarodoweTurystyka i Rekreacja oraz Zarządzanie .

Tego dnia nasi studenci przygotowali różne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA mogli m.in.:

 • zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia,
 • porozmawiać o studiach w języku angielskim na naszej uczelni,
 • poznać kadrę i studentów SAN Warszawa,
 • zobaczyć bazę dydaktyczną,
 • uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją,
 • poznać najbliższe promocje i super atrakcyjną ofertę dla osób, które już wiedzą, że chcą studiować na naszej uczelni

Na wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w Społecznej Akademii Nauk na kierunku Kosmetologia czekaliśmy podczas kolejnych Beauty Days. Uczestników zaprosliliśmy do udziału w bezpłatnym warsztacie podczas którego wizażystka opowiedziała o zasadach pielęgnacji skóry i wykonywaniu profesjonalnego makijażu. Uczestnicy mieli możliwość wykonania makijażu dziennego i poznania lepiej kierunku Kosmetologia.

Na wydziale Nauk Medycznych Społecznej Akademii Nauk w Warszawie w siedzibie uczelni, przy ul. Łuckiej 11 odbył się Dzień otwarty, na którymzainteresowani dowiedzieli się jak wyglądają studia na kierunkach  FizjoterapiaKosmetologiaPielęgniarstwo oraz Techniki dentystyczne.

Dla wszystkich, którzy tego dnia przyszli do nas z dokumentami mogli skorzystać z  wyjątkowych promocji. Nasi przyszli studenci dowiedzieli się jak przebiega proces rekrutacji oraz jaka jest charakterystyka wybranego kierunku.

2017

Dzień otwarty przyjdź i poznaj nas bliżej!

Podczas Dnia Otwartego w SAN Warszawa kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA mogli m.in. zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia, poznać kadrę i studentów SAN Warszawa, zobaczyć bazę dydaktyczną oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją.

Dzień otwarty na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Dla wszystkich biorących udział w Dniu otwartym, przygotowaliśmy warsztaty kompetencyjne, wykłady oraz inspirujące rozmowy z wykładowcami i obecnymi studentami Społecznej Akademii Nauk. Podczas warsztatów kompetencyjnych, uczestnicy poznali różne dziedziny dziennikarstwa oraz tajniki pracy dziennikarza, rzecznika prasowego i specjalisty ds. komunikacji.

Dni Otwarte pod hasłem PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Podczas Dni otwartych pod hasłem przedsiębiorczości, uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przekuć pasję w biznes, jak zaplanować własną karierę, w jaki sposób budować na rynku silną markę oraz jak zbudować strategię marki w mediach społecznościowych

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA mogli m.in. uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją. 

Dodatkowo, osoby, które podczas czwartkowego spotkania zapisali się na wybrane studia mogli wygrać uczelniany głośnik i power bank!