« wróć...Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk informuje!

Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk informuje

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN zaprasza na szkolenie ON-LINE, które odbędzie się już 01.12.2022 r. o godzinie 9.45 za pośrednictwem platformy TEAMS!

Szkolenie z zakresu „Cyberbezpieczeństwa” poprowadzi Pan Marek Ostafil - przedsiębiorca, menadżer, doradca, trener i wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami i projektami. Współzałożyciel firm Cyberus Labs Sp z o.o., specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, oraz Smart Secure Networks Sp z o.o. Pomysłodawca Śląskiego Klastra Internetu Rzeczy – SINOTAIC. Jest współtwórcą koncepcji najbardziej kompleksowego w skali światowej rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa systemów IoT – ELIoTPro, który jako jeden niewielu polskich przedsięwzięć otrzymał finansowanie Komisji Europejskiej w ramach programu SMI Instrument.

Szkolenie będzie kontynuacją tematu zapoczątkowanego na II Obradach Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości, które odbyły się 28.11.2022 r. w Dworze Słupia.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak wprowadzić cyberbezpieczeństwo w swoich firmach, otrzymają praktyczne narzędzia i wskazówki w tym zakresie, poznają praktyczne przykłady cyber zagrożeń, ich konsekwencje dla prowadzonej działalności oraz dowiedzą się jak można im zapobiegać.

Obszar szkolenia będzie obejmował także zagadnienia jak:

• Cyber zagrożenia dla przemysłu, rodzaje cyber ataków i ich przebieg, rola zespołu w zwalczaniu cyber zagrożeń, budowanie systemu cyberbezpieczeństwa w organizacji, w tym w produkcyjnych MŚP.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/wydarzenia/szkolenie-cyberbezpieczenstwo/

Czynny udział w szkoleniu wezmą Członkowie ŁRRPP, Przedsiębiorcy, a także Studenci Społecznej Akademii Nauk oraz inne osoby zainteresowane!

Zapraszamy do wzięcia udziału!