« wróć...Kolejny cenny partner Społecznej Akademii Nauk!

W ostatnim czasie do grona partnerów Społecznej Akademii Nauk dołączył MPR Labs!

Jest to firma, której zadaniem jest kompleksowe wsparcie przy wprowadzeniu produktu kosmetycznego na rynek. Zajmuje się  wykonywaniem niezbędnej dokumentacji, analizą prawną oraz współpracą z zapleczem wykwalifikowanych naukowców i laboratoriów specjalizujących się w badaniach nad produktem.

Dodatkowo nasz nowy partner jest także jednym z członków Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości!

Współpraca oparta będzie głównie na prowadzeniu praktyk studenckich, a także organizowaniu wspólnych szkoleń czy konferencji dla studentów z kierunków kosmetologicznych i nie tylko.

Porozumienie z ramienia SAN podpisał Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Pan Mirosław Olszewski, natomiast z ramienia MPR Labs założyciele firmy Pani Monika Rek oraz Pan Łukasz Miernik.

partner-san-mpr-labs