« wróć...Konferencja ,,Budowanie kariery zawodowej studentów Społecznej Akademii Nauk"

konferencja dla studentów SAN

Zapraszamy na konferencję, która zostanie zorganizowana przez Społeczną Akademię Nauk w ramach unijnego projektu pn. ,,Zintegrowany Program Rozwoju Społecznej Akademii Nauk”. Konferencja odbędzie się w dniu 24.06.2022 roku w godzinach 11:00 – 15:45 online na platformie MS Teams. Wszyscy Studenci otrzymają link do spotkania za pośrednictwem poczty uczelnianej.

W programie spotkania zostaną poruszone zagadnienia:

• pomoc studentom przy założeniu własnej działalności gospodarczej dzięki środkom unijnym. Tą tematykę przedstawi Mazowiecka Jednostka wdrażania Programów unijnych;
  • ścieżka rozwoju ,,od Uczelni, przez własną firmę i hospicjum, do CSR-u”. Kolejne zagadnienie przedstawi Pan Marcin Milczarski z Forum Odpowiedzialnego Biznesu;
  • świadome budowanie różnych ścieżek kariery zawodowej i wizerunku eksperckiego. Ten temat omówi Pani Lena Pianovska ze Stowarzyszenia Twórców grafiki użytkowej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i skorzystania z praktycznej wiedzy naszych prelegentów!