« wróć...SAN nie ustaje w poszerzaniu horyzontów!

SAN nie ustaje w poszerzaniu horyzontów!

Niezwykle miło nam poinformować, że do grona naszych Partnerów dołączyła Saily.pl - Szkoła żeglarstwa i sportów motorowodnych!

Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych prowadzi kursy na patenty żeglarskie i motorowodne. Organizuje również rejsy po Zalewie Sulejowskim, Mazurach, Zatoce Gdańskiej. W ich ofercie znajdziecie również rejsy na Wyspach Kanaryjskich, ale posiadają także doświadczenie w organizacji rejsów po Morzu Śródziemnym na kultowym żaglowcu STS Pogoria.

Nasz nowy Partner jest ośrodkiem upoważnionym do przeprowadzenia egzaminów na stopnie:

• żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski,
  • sternik motorowodny, motorowodny sternik morski,
  • licencję do holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających

Nasza współpraca ukierunkowana jest na prowadzenie szeroko pojętych działań w kwestii organizacji wspólnych przedsięwzięć, ale przede wszystkim w kwestii praktyk studenckich oraz staży!

Porozumienie podpisali: z ramienia Saily.pl Członek Zarządu Saily Sp. z o.o. oraz Kapitan Jachtowy Robert Grochowalski natomiast z ramienia Społecznej Akademii Nauk Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Mirosław Olszewski.

saily.pl nowym partnerem SAN