« wróć...Senat Społecznej Akademii Nauk powołał nowego Prorektora SAN!

Senat Społecznej Akademii Nauk powołał nowego Prorektora SAN!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Senat Społecznej Akademii Nauk w dniu 08.12.2022r. powołał Panią Profesor Justynę Fijałkowską na stanowisko Prorektora ds. Międzynarodowych.

Pani dr Justyna Fijałkowska, prof. SAN jest wieloletnim pracownikiem naszej uczelni. Pracuje w Katedrze Finansów i Rachunkowości, pełni funkcję dyrektora Instytutu Finansów oraz Koordynatora Badań i jest redaktorem czasopisma Journal of Intercultural Management. Pani Profesor studiowała na uniwersytetach w Perugii i we Florencji we Włoszech oraz w Utrechcie w Holandii. Odbywała staże naukowe i naukowo dydaktyczne na uniwersytetach we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych.

Jest zapraszana jako Visiting Profesor do różnych zagranicznych uczelni, pracowała w międzynarodowych projektach badawczych, wyjeżdżała na wymiany zagraniczne, współorganizowala konferencje zagraniczne.

Serdecznie gratulujemy!