« wróć...Uroczyste posiedzenie Senatu Społecznej Akademii Nauk

Uroczyste posiedzenie Senatu Społecznej Akademii Nauk

8 czerwca odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Społecznej Akademii Nauk, z okazji ukończenia Uczelni przez stodwudziestotysięcznego Absolwenta! Swoją obecnością wydarzenie uświetnili przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi, przedsiębiorcy oraz osoby związane z rozwojem regionu łódzkiego. Głos zabrała m.in. Pani Marina Hulia - działaczka społeczna i poetka, która we współpracy z SAN zorganizowała akcje pomocowe na rzecz Uchodźców wojennych z Ukrainy. Pani Maria opowiedziała o zorganizowanych akcjach dotyczących pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy, które zostały zorganizowane we współpracy ze Społeczną Akademią Nauk.

Podczas Senatu odczytano także list od Ministra Edukacji i Szkolnictwa - dra hab. Przemysława Czarnka, w którym Pan Minister przekazał życzenia dalszych sukcesów Uczelni. Ukoronowaniem wydarzenia stanowiło wręczenie wyróżnień kadrze dydaktycznej i administracyjnej Społecznej Akademii Nauk.

120 tysieczny absolwent san