« wróć...Warsztat charytatywny dla Studenta SAN

Warsztat charytatywny dla Studenta SAN

Spotkanie poświęcone tematyce Mediów cyfrowych poprowadzi dr Grzegorz Mnich, prof. SAN – dziennikarz radiowy z wieloletnim doświadczeniem, historyk, a także kierownik Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SAN.

Dochód z wydarzenia przeznaczony jest na wsparcie w leczeniu studenta Społecznej Akademii Nauk – Kacpra Chrzanowskiego, który od 6 lat zmaga się z niewydolnością nerek. Obecnie, dla poprawy swojego stanu zdrowia Kacper oprócz zażywania leków i stosowania specjalistycznej diety spędza kilkanaście godzin w tygodniu na dializach.

Warsztaty odbędą się 9 lutego o godz. 16:00 na platformie MS Teams. Koszt udziału w wydarzeniu to 50 zł. Wpłaty należy kierować bezpośrednio na subkonto Kacpra Chrzanowskiego, który jest Podopiecznym Fundacji Avalon:

Nr rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty: Chrzanowski 12779

Potwierdzenie dokonania opłat należy kierować pod adresem: marketing@san.edu.pl

Link do zapisów na warsztaty: https://tiny.pl/9595f