« wróć...Wspieramy Łódzkie Dni Informatyki

Łódzkie Dni Informatyki

Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Łódzkich Dniach Informatyki. Wydarzenie rozpocznie się 15 listopada br. i potrwa trzy dni. Rejestracja jest prowadzona droga elektroniczną i poprzez stronę internetową ŁDI.

 

W ramach eventu zostaną przeprowadzone konkursy. Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk. 10 bonów do sieci sklepów Komputronik w imieniu Uczelni przekazał Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Odebrał je Adam Owczarek, Dyrektor Biura Klaster LODZistics, jednego z organizatorów konkursu.

 

Łódzkie Dni Informatyki to szereg bezpłatnych wykładów, warsztatów oraz targi pracy dedykowane tylko i wyłącznie branży IT. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami takich firm jak np.: ABB, ATOS, COMMERZBANK, FUJITSU, Media4U, Rossmann.

 

Zostaną wygłoszone wykłady: Jak pisać czysty kod? Poznaj dobre praktyki tworzenia czytelnych programów, Co robi Twój kod kiedy śpisz? Efektywne monitorowanie mikroserwisów z użyciem OpenTelemetry, CyberSecurity - Dlaczego człowiek jest najsłabszym ogniwem w bezpieczeństwie IT?, Twój własny dedykowany serwer gamingowy w chmurze Azure, Statyczna analiza kodu przy użyciu narzędzi SonarQube/SonarCloud.

 

Program Łódzkich Dni Informatyki

lodzkie-dni-informatyki-san